KONST / Litografier / Färglitografi 15154239
nr 1515 4239
Ricardo Carpani
(1930-1997), Argentina
Figurer. Signerad, numrerad 29/150. Färglitografi, bildmått: 72,5x42,5, yttermått inklusive ram: 89x58 cm
Kondition: saknar glas, slitage
Ricardo Carpani, konstnär född 1930, död 1997.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 januari 2023
kl 20:57:43
11/1 13:32:11
500 kr
12/1 23:42:39