MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 8941106
*
nr 894 1106
Stol
50-tal, galon
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 19:56:37
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/5 19:49:09
1
Vinnande bud
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: galon karmstol karmstolar stol stolar
-
6157 Däcksstol
Teak+ fotpall
Aktuellt bud: 1.800 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:07
-
6288 Emmafåtölj
Röd velourklädsel
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:54
-
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:06
-
6290 Fåtölj
Grå velourklädsel
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:42
-
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:31
-
6077 Fåtölj
Seat-up, OH Sjögren, Tranås, benställning i björk,..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:54
*
Stol
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1106
Stol
50-tal, galon
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/5 19:49:09 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
12 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: galon karmstol karmstolar stol stolar
-
6157 Däcksstol
Teak+ fotpall
Aktuellt bud: 1.800 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:07 -
6288 Emmafåtölj
Röd velourklädsel
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:54 -
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:06
-
6290 Fåtölj
Grå velourklädsel
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:42 -
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:31 -
6077 Fåtölj
Seat-up, OH Sjögren, Tranås, benställning i björk,..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:54