ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Flintlåspistol 14456254
nr 1445 6254
Flintlåspistol
1800-tal. Längd: 46 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 31 januari 2022
kl 19:01:26
1.000 kr
1.100 kr
1.600 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
2.000 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
Flintlåspistol
Kondition: slitage
nr 1445 6254
Flintlåspistol
1800-tal. Längd: 46 cm
Kondition: slitage
Utrop: | 1.500 kr |
Såld: | 2.200 kr |
måndag 31 januari 2022 |