KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15506099
nr 1550 6099
Heinrich Weckauf (1885-1963) Signerad, "Kühe", 1800-tal. Olja på pannå, 40x48 cm, yttermått inklusive ram: 54x63 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 3 juli 2023
kl 21:01:07
300 kr
400 kr