KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12733127
nr 1273 3127
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Blandteknik, Djurgårdsfärjan, Signerad. Motivet: 23x17 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 2 september 2019
kl 18:53:27
1.500 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr