KONST / Litografier / Färglitografi 14332041
nr 1433 2041
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Signerad, numrerad 176/360. Färglitografi, bildmått: 53x42cm, yttermått inklusive ram: 63x51cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:05:11
300 kr
500 kr
22 nov
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg