KONST / Litografier / Färglitografi 16274019
nr 1627 4019
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Signerad, numrerad 13/325, daterad 71. Färglitografi, bildmått: 41x52 cm, yttermått inklusive ram: 43x54 cm
Kondition: saknar glas
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 juni 2024
kl 19:27:02
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren