KONST / Litografier / Färglitografi 14377076
nr 1437 7076
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Signerad, numrerad 54/360, daterad 77. Färglitografi, bildmått: 40x51, yttermått inklusive ram: 51x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 december 2021
kl 20:27:16
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann