KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12983047
nr 1298 3047
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Blandteknik, Signerad. Motivet: 20x17 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 december 2019
kl 20:12:14
16/12 19:05:15