KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9658190
nr 965 8190
Akvarell
N Fajardo, motiv från Granada, signerad, 1903, motivet: 35x23
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 juni 2015
kl 20:31:36
500 kr
600 kr