KONST / Litografier / Grafiskt blad 8091043
nr 809 1043
Grafiskt blad
Sjöslag, eftertryck, motivets mått: 50 x 73
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 februari 2013
kl 19:28:38
24/2 11:12:40