KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7347438
nr 734 7438
Björn Krestesen
(f. 1951), Sverige
Blandteknik, 2 st, Björn Krestesen (f. 1951), Landskap, signerade, motivets mått: 23x16 resp 11x16
Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 januari 2012
kl 17:40:04
150 kr
200 kr
300 kr