KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 11446231
nr 1144 6231
Gravyr
1700-tal, Pan vinto da amore, bladets mått: 33x21
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 november 2017
kl 19:33:10
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr