KONST / Litografier / Färglitografi 10749136
nr 1074 9136
Nils Kölare
(1930-2007), Sverige
Färglitografi, Nils Kölare (1930-2007), signerad, bladets mått: 46x38
Nils Kölare, född 1930 i Flen, död 2007, svensk tecknare och målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 12 december 2016
kl 20:19:36
100 kr
150 kr
Nils Kölare
Läs mer om Nils Kölare