![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 15543227
*
nr 1554 3227
Grafiskt blad
Efter Matisse, "Blue Nude". Tryckt signatur, ej numrerad. Bladets mått: 49x37 cm, yttermått inklusive ram: 45x55 cm. Ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 augusti 2023
kl 20:49:40
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/8 13:08:58
1
500 kr
5/8 18:05:29
1
800 kr
7/8 20:29:49
2
700 kr
7/8 20:29:49
1
800 kr (Budbetjänt)
7/8 20:30:22
2
900 kr
7/8 20:33:13
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej numrerad ej signerad grafiskt blad konst matisse
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:43
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:03
-
7020 Färglitografi
Axel Olsson. Signerad, numrerad 190/350. Färglitog..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:18
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:40
-
6443 Färglitografi
Göran Brunius (1911-2005), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:46
-
7066 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:52
*
Grafiskt blad
Läs om budbetjänten
nr 1554 3227
Grafiskt blad
Efter Matisse, "Blue Nude". Tryckt signatur, ej numrerad. Bladets mått: 49x37 cm, yttermått inklusive ram: 45x55 cm. Ej signerad
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 augusti 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/8 13:08:58 | 1 | 500 kr |
5/8 18:05:29 | 1 | 800 kr |
7/8 20:29:49 | 2 | 700 kr |
7/8 20:29:49 | 1 | 800 kr (Budbetjänt) |
7/8 20:30:22 | 2 | 900 kr |
7/8 20:33:13 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej numrerad ej signerad grafiskt blad konst matisse
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:43 -
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:03 -
7020 Färglitografi
Axel Olsson. Signerad, numrerad 190/350. Färglitog..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:18
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:40 -
6443 Färglitografi
Göran Brunius (1911-2005), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:46 -
7066 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:52