ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Textilier 6122033
nr 612 2033
Textilier
Diverse, Kina, omkring 1900
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 november 2009
kl 19:02:20
400 kr
350 kr
450 kr
550 kr
650 kr
Textilier
Kondition: slitage, skador
nr 612 2033
Textilier
Diverse, Kina, omkring 1900
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 700 kr |
måndag 30 november 2009 |