KONST / Litografier / Färglitografi 10256106
nr 1025 6106
Gunnar Larson
(f. 1925), Sverige
Färglitografi, Gunnar Larson (f. 1925), EA-upplaga, Skåne, signerad, motivet: 20x15
Gunnar Larson, svensk konstnär född 1925.
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 mars 2016
kl 19:24:26
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
14 mar