ART / Oil paintings / Oil painting 14367008
nr 1436 7008
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad G Haller, kvinna på skogsväg. Oil on canvas, 51x31, outer dimensions including frame: 72x51,
Oidentifierad konstnär. Signerad G Haller, kvinna på skogsväg. Olja på duk, 51x31, yttermått inklusive ram: 72x51 cm
800
SEK 600
Monday December 6 2021
at 19:24:01
6/12 18:55:17
500 kr
6/12 19:12:52