KONST / Litografier / Färglitografi 12455484
nr 1245 5484
Lars Norrman
(1915-1979), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga, Eka, signerad. 38x56
Lars Norrman, född 1915 i Helsingborg, död 1979, svensk målare och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 april 2019
kl 19:00:44
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
450 kr
Lars Norrman
Läs mer om Lars Norrman