MÖBLER / Bord / Skrivbord 14534423
nr 1453 4423
Skrivbord
Furu, 1800-tal, Bredd: 119 cm. Djup: 55 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 7 mars 2022
kl 19:56:48
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr