MISCELLANEOUS / Military Items / Cutlass 14834111
nr 1483 4111
CUTLASS
2 pcs. Length: 55-60, wear, damages.
2 st. Längd: 55-60 cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 1100
Monday August 22 2022
at 20:04:39
450 kr
350 kr
400 kr (Robot)
500 kr
600 kr
800 kr
6
900 kr
1.000 kr
6
CUTLASS
Condition: slitage, skador
nr 1483 4111
CUTLASS
2 st. Längd: 55-60 cm
Condition: slitage, skador
Estimate: | 600 |
Sold: | SEK 1100 |
Monday August 22 2022 |