KONST / Litografier / Färglitografi 9166422
nr 916 6422
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Bengt Landin (f. 1933), 214/350, signerad, 60x45, oramad
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 oktober 2014
kl 20:30:33
2/10 16:52:17
500 kr
6/10 20:25:33
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin