KONST / Litografier / Litografi 7527004
nr 752 7004
Bernard Buffet
(1928-1999), Frankrike
Litografi, Bernard Buffet, osignerad, 65x48
Bernard Buffet, fransk bildkonstnär född 1928, död 1999.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 april 2012
kl 19:29:03
100 kr
200 kr
Bernard Buffet
Läs mer om Bernard Buffet