ART / Lithographs / Litograph 10425031
nr 1042 5031
Catharina Edlund
(f. 1974), Sverige
Catharina Edlund, "Besökare, 2016, 36/240, Löst blad, sheet: 44x36,
LITOGRAPH, Catharina Edlund, "Besökare, 2016, 36/240, Löst blad, bladets mått: 44x36
Catharina Edlund, Swedish painter, born 1974 .
400
SEK 150
Monday June 6 2016
at 19:59:01
5/6 20:18:42
100 kr
6/6 19:51:13