GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 12691356
nr 1269 1356
Tallrikar
4+ 1 st, fajans. Diameter: 23-25 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 19:19:51
300 kr
450 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)