KONST / Litografier / Färglitografi 7462136
nr 746 2136
Färglitografi
Beck & Jung, 58/150, signerad, 1978, 63x48
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 12 mars 2012
kl 17:40:47
100 kr
150 kr