KONST / Litografier / Färglitografi 14823073
nr 1482 3073
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Signerad, numrerad 157/360. Färglitografi, bildmått: 41x56 cm, yttermått inklusive ram: 55x70 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 20:34:13
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann