![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ART / Frames / Picture frame 10717231
*
nr 1071 7231
PICTURE FRAME
gilt, inside measurements: 52x76,
förgylld, ramens innermått: 52x76
Estimate:
400
Sold:
SEK 300
Auction date:
Monday November 28 2016
at 19:50:50
- Bid history
Time
Bidder
Bid
23/11 22:46:57
1
200 kr
28/11 14:04:12
2
150 kr
28/11 14:04:12
1
200 kr (Robot)
28/11 14:04:17
2
250 kr
28/11 19:03:22
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene ramar tavelram
-
6070 PHOTO FRAMES
+ mirror, 5 parts, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auction ends
in a week
1 juli at 19:15
*
PICTURE FRAME
Läs om budbetjänten
nr 1071 7231
PICTURE FRAME
gilt, inside measurements: 52x76,
förgylld, ramens innermått: 52x76
Estimate: | 400 |
---|---|
Sold: | SEK 300 |
Auction date: |
Monday November 28 2016 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
23/11 22:46:57 | 1 | 200 kr |
28/11 14:04:12 | 2 | 150 kr |
28/11 14:04:12 | 1 | 200 kr (Robot) |
28/11 14:04:17 | 2 | 250 kr |
28/11 19:03:22 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene ramar tavelram
-
6070 PHOTO FRAMES
+ mirror, 5 parts, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auction ends
in a week
1 juli at 19:15