KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Grafiskt blad 16326444
nr 1632 6444
Grafiskt blad
Hans Peter Zimmer, "Als es noch Menschen gab". Signerad, numrerad 138/250, daterad - 70 cm, yttermått inklusive ram: 47x33 cm
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 03:13:07)
Uppdatera
Visning
fredag 12/7, lördag 13/7, söndag 14/7 och måndag 15/7
Auktionen
avslutas:
måndag 15 juli kl 18:55:57
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor