KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 15385282
nr 1538 5282
Gouache
Fartygsporträtt, Signerad Johansen 1911, "Lizzie", 31x54 cm, yttermått inklusive ram: 41x64 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 1 maj 2023
kl 20:59:45
1.800 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
Gouache