FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 10458103
nr 1045 8103
CHAIRS
4 pcs, 1890s, wear, damages.
4 st, 1890-tal
Condition: slitage, skador
SEK 400
Monday July 4 2016
at 18:07:01
350 kr
250 kr
300 kr (Robot)