MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 8941085
*
nr 894 1085
Fåtölj
längd (a)
Utrop:
800 kr
Såld:
2.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 19:58:05
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/5 21:40:44
1
500 kr
8/5 18:52:17
2
600 kr
10/5 19:09:21
3
800 kr
11/5 16:49:49
4
800 kr
11/5 16:50:06
4
900 kr
11/5 19:40:17
5
2.000 kr
11/5 19:50:54
4
1.100 kr
12/5 18:47:20
6
2.200 kr
12/5 19:03:07
5
Vinnande bud
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fåtölj karmstol karmstolar stol stolar
-
6060 Dockskåp
med möbler, bland annat badkar, piano, fladdermusf..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:01
-
6288 Emmafåtölj
Röd velourklädsel
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:54
-
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:06
-
6290 Fåtölj
Grå velourklädsel
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:42
-
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:31
-
6077 Fåtölj
Seat-up, OH Sjögren, Tranås, benställning i björk,..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:54
*
Fåtölj
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1085
Fåtölj
längd (a)
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 2.400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/5 21:40:44 | 1 | 500 kr |
8/5 18:52:17 | 2 | 600 kr |
10/5 19:09:21 | 3 | 800 kr |
11/5 16:49:49 | 4 | 800 kr |
11/5 16:50:06 | 4 | 900 kr |
11/5 19:40:17 | 5 | 2.000 kr |
11/5 19:50:54 | 4 | 1.100 kr |
12/5 18:47:20 | 6 | 2.200 kr |
12/5 19:03:07 | 5 | Vinnande bud |
- Tema
12 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fåtölj karmstol karmstolar stol stolar
-
6060 Dockskåp
med möbler, bland annat badkar, piano, fladdermusf..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:01 -
6288 Emmafåtölj
Röd velourklädsel
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:54 -
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:06
-
6290 Fåtölj
Grå velourklädsel
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:42 -
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:31 -
6077 Fåtölj
Seat-up, OH Sjögren, Tranås, benställning i björk,..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:54