KONST / Litografier / Färglitografi 17569030
nr 1756 9030
Färglitografi
Björn Wennerström. Signerad, numrerad 141/260. Färglitografi, bildmått: 40x49cm, yttermått inklusive ram: 57x65cm
Utrop:
600 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 00:28:43)
Uppdatera
Visning
Auktionen
avslutas:
måndag 2 februari kl 19:13:33
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor