FURNITURE / Sofas / Sofa 13856140
nr 1385 6140
SOFA
early 20th century. Length: 104 cm. Width: 60 cm, height: 92 cm, wear, damages, renoveringsbehov.
tidigt 1900-tal. Längd: 104 cm. Djup: 60 cm, höjd: 92 cm
Condition: slitage, skador, renoveringsbehov
SEK 250
Monday Mars 22 2021
at 19:39:35
150 kr
200 kr