KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 11096334
nr 1109 6334
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), skärgårdsmotiv med fyr, 51/360, signerad, -69, motivet: 18x56
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 22 maj 2017
kl 19:28:56
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén