KONST / Litografier / Färglitografi 10357329
nr 1035 7329
Johannes Olsson
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Johannes Olsson (f. 1945), 140/170, signerad, motivet: 68x49
Johannes Olsson, svensk målare född 1945.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 maj 2016
kl 20:09:31
30/4 15:37:29