KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13475147
nr 1347 5147
Birgit Eriksson Jons Birgit
(1926-1994), Sverige
Oljemålning, "Kisse och nystanet". Signerad. Olja på pannå, 18x16 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 september 2020
kl 19:44:09
11/9 10:49:50
100 kr
14/9 12:25:02