KONST / Litografier / Färglitografi 14332009
nr 1433 2009
Tomas Nordbäck
(1938-2019), Sverige
"Rymdhändelse II". 1987. Signerad, numrerad 93/200. Proveniens: Monark-Crescents samling. Färglitografi, bildmått: 42x35 cm, yttermått inklusive ram: 62,5x52,5 cm
Tomas Nordbäck, svensk bildkonstnär född 1938, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:55:39
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
900 kr
22 nov
Tomas Nordbäck
Läs mer om Tomas Nordbäck