KONST / Litografier / Färglitografi 15543111
nr 1554 3111
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Picknick i trädgården. Signerad, numrerad I/XX. Färglitografi, bildmått: 84x68 cm, yttermått inklusive ram: 106x90 cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 augusti 2023
kl 18:57:36
6/8 17:32:18
500 kr
7/8 18:45:30