KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17569024
nr 1756 9024
Etsning
italiensk konstnär, Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Bildmått: 29x40 cm, yttermått inklusive ram: 51x71 cm. Signerad
Utrop:
600 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 00:54:51)
Uppdatera
Visning
Auktionen
avslutas:
måndag 2 februari kl 20:07:38
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor