GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 7685241
nr 768 5241
VASE
Gudrun Zettergren "Dydy" signerad 1937, height: 33, mynningsnagg,
Gudrun Zettergren "Dydy" signerad 1937, höjd: 33, mynningsnagg
800
SEK 500
Monday July 30 2012
at 18:42:07
30/7 00:01:09