KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16253263
nr 1625 3263
Madonnan med Barnet, ej signerad, uppfodrad duk. Olja på duk, 55x44 cm, yttermått inklusive ram: 73x62 cm
Kondition: slitage, skadad ram
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 3 juni 2024
kl 19:24:19
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr
1.900 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr