ART / Lithographs / Giclée 14097033
nr 1409 7033
Ken Löfgren
(f. 1940), Sverige
Ken Löfgren (b. 1940), Sweden. "La Cuenta". Signed, numbered 46/100. Unframed. Subject: 28x38 cm,
Gicléetryck, "La Cuenta". Signerad, numrerad 46/100. Oramat löst blad. Motivet: 28x38 cm
Ken Löfgren, Swedish painter born 1940.
SEK 100
Monday August 2 2021
at 18:22:22
24/7 20:27:06