KONST / Litografier / Färglitografi 11482555
nr 1148 2555
Urban Sjöberg
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, 1990. Signerad och numrerad 428/1000, motivet: 58x43
Urban Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 december 2017
kl 19:59:25
100 kr
200 kr