KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7641426
nr 764 1426
Blandteknik
Karl Dahlquist, Hysingsvik, signerad 1936, 50x70
Utrop:
700 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 juni 2012
kl 18:52:14
10/6 13:22:41
10/6 13:23:00