MISCELLANEOUS / Military Items / Sabre 13095057
nr 1309 5057
SABRE
oriental. Length: 97, wear, damages.
Orientalisk. Längd: 97 cm
Condition: slitage, skador
1000
SEK 2800
Monday February 24 2020
at 19:19:16
2.000 kr
1.600 kr
1.700 kr (Robot)
2.400 kr
2.600 kr
SABRE
Condition: slitage, skador
nr 1309 5057
SABRE
Orientalisk. Längd: 97 cm
Condition: slitage, skador
Estimate: | 1000 |
Sold: | SEK 2800 |
Monday February 24 2020 |