KONST / Litografier / Serigrafi 7685069
nr 768 5069
Serigrafi
Okänd konstnär, signerad-73, motivets mått: 55x77
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 30 juli 2012
kl 18:06:29
100 kr
200 kr