KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5373055
nr 537 3055
Akvarell
Sign, "Hagbyberga 1876", Rodd, 14 x 25, (fuktskador)
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 augusti 2008
kl 17:40:55
25/8 08:12:05
100 kr
25/8 15:40:26
Signe Persson-Melin (f. 1925)