KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 15618369
nr 1561 8369
Pastell
Carl Brandt. Signerad, daterad 99, Segelbåtar, 35x52 cm, yttermått inklusive ram: 41x59 cm
Kondition: fuktskada
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 4 september 2023
kl 20:58:00
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr