KONST / Litografier / Färglitografi 15847120
nr 1584 7120
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Signerad, numrerad HC 17/25, daterad 2010. Färglitografi. Bladets mått: 31,5x47,5, oramad
Kondition: löst blad, med dedikation
måndag 11 december 2023
kl 20:48:44
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson